2019. Gada CrossFit Games OPEN ir klāt!

Reģistrācija uz 2019. Gada CrossFit Games OPEN  jau ir sākusies!

Kas ir CrossFit Games OPEN?

Pirmkārt, īsi par CrossFit Games. Tās ir prestižākās ikgadējās (sākot ar 2007. gadu) CrossFit sacensības pasaulē, kuru mērķis ir noskaidrot vislabāko CrossFit atlētu – dažādās sieviešu, vīriešu un komandu kategorijās. Lai gan pašās spēlēs piedalās tikai 1% no labākajiem CrossFit atlētiem visā pasaulē, iespēja izbaudīt sacensību gaisotni CrossFit Games kvalifikācijas procesā ir katram.

OPEN ir domāts ikvienam! Nav nozīmes cik ilgi nodarbojies ar CrossFit. Ja vēlies sevi pārbaudīt, varbūt iemācīties kaut ko jaunu, un piedalīties globāla mēroga fitnesa festivālā, kas ilgs piecu nedēļu garumā, tad Tev ir jāpiesaka dalība CrossFit Games OPEN! Tas sākas 21. Ferbuārī, ar šī gada pirmo – 19.1 uzdevumu. Šis pasākums ir tiešām paredzēts jebkuram, kas nodarbojas ar CrossFit. Kopš OPEN pirmsākumiem, tas ir pierādījis, ka šīs 5 nedēļas dalībniekiem palīdz atrast jaunas sava fitnesa spēju virsotnes, nodrošina jautras un emocijām bagātas nedēļas nogales, un tās vieno CrossFit kopienu kā nekas cits. Pie tam, katras nedēļas uzdevumus (19.1, 19.2, utt.) CrossFit Rīdzene nodrošinās izpildei VISIEM biedriem, kā daļu no nedēļas programmas tik un tā. Līdz ar to, kāpēc gan nemesties šajā pieredzē kā pienākas un līdz galam?!

Kā jau iepriekš minēts, OPEN sākas 21. Februārī, līdz ar 19.1 uzdevuma paziņošanu, kam varēs sekot līdzi “LIVE” CrossFit Games Facebook lapā. Tālāk, tiem, kas piedalās un ir reģistrējušies, būs laiks līdz pirmdienas vakaram, lai izpildītu uzdevumu, cik vien veiksmīgi tas iespējams. Tad tas jāpublicē CrossFit spēļu mājaslapā (sīkākas detaļas par pareizu rezultātu reģistrāciju u.c. svarīgām OPEN niansēm sekos). Sekojošā otrdienā sākas nākamā uzdevuma paziņojuma gaidīšana, kas atkal pēc Latvijas laika būs naktī no ceturtdienas uz piektdienu. Mūsu zālē, kolektīvā iknedēļas uzdevuma izpilde notiks katru sestdienas rītu. Priekšroka inventāra, tiesnešu un arī rindas kārtības ziņā, tiks dota tiem, kas būs reģistrējušoes oficiāli – tieši tādēļ tas ir vēl viens papildus iemesls to izdarīt!

Kas jādara, lai reģistrētu dalību 2019. Gada CrossFit Games OPEN? 

  1. Jāizveido profils CrossFit Games mājaslapā
    crossfit treniņi crossfit open
  2. Jāpiereģistrē sava dalība CrossFit Games OPEN (reģistrējoties, neaizmirsi izvēlēties savu zāli – CrossFit Ridzene)
  3. Jāuzraksta savs vārds Rīdzenes telpās (otrajā zālē) uz mazās zāles tāfeles, zem #InTheOpen
  4. Jāstāsta par savas dalības veiksmīgu pieteikšanu citiem, kas to nav izdarījuši,  jāstudē iepriekšējo gadu OPEN uzdevumu, stratēģijas kā tiem “uzbrukt” un jāpaziņo ģimenei un draugiem, ka jūsu uzmanība 5 nedēļas no 21. Februāra tiks veltīta CrossFit kā vēl nekad :)

Turpinājums sekos…