Ar ko sākt?

Patiess prieks, ka esi izvēlējies pievienoties CrossFit Rīdzene komūnai! Šajā sadaļā iekļautās norādes noteikti palīdzēs labāk orientēties turpmāk veicamajās darbībās.

CrossFit Rīdzene saviem biedriem piedāvā iespēju piedalīties kvalitatīvos, plānveida treniņos, kas noris sertificētu treneru pavadībā.
Lai gan CrossFit paredzēts VISIEM interesentiem, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes, pirms uzsāc savas gaitas, kā mūsu biedrs, ir nepieciešams neliels sagatavošanās posms. Tieši tādēļ aicinām izlasīt zemāk redzamos punktus:
pievienoties iesācējs fitness crossfit

  1. Regulāri tiek organizētas bezmaksas nodarbības, kas ir lieliska iespēja saprast vai CrossFit ir Tas, ko meklē. Apmeklē mūsu mājas lapas sadaļu Pieteikties, izveido savu lietotāja profilu. Kad tas izdarīts, sistēmā publicētajā kalendārā atrodi nodarbību ar nosaukumu BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA un reģistrē savu dalību.
  2. Pēc pirmās nodarbības apmeklēšanas, būsi aptuveni sapratis vai CrossFit ir Tavs aicinājums. Ja tā, tad vari izvēlēties atbilstošu abonementu nodarbību apmeklēšanai (Tavs pirmais abonements būs ar 30EUR atlaidi) un uzsākt sagatavošanas posmu. Sagatavošanas posmā, mūsu treneri rekomendē apmeklēt aptuveni 5-10 CrossFit Basics nodarbības (Tev ērtākajā laikā, izvēloties grafikā pieejamos CrossFit Basics treniņus), kuru ietvaros topošais biedrs tiek padziļinātāk apmācīts pamata vingrinājumu tehniskajā izpildījumā, kā arī iepazīstināts ar turpmāko kārtību, kādā noris treniņi. Pēc šīm 5-10 nodarbībām, būsi gatavs pievienoties klasiskajām CrossFit nodarbībām.
    *Ja Tavs laiks ir limitēts, un IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBU laiki nav parocīgi, lai pievienotos, iespējams uzreiz sākt CrossFit Basics nodarbību apmeklēšanu, kalendārā, Tev ērtākajā laikā, izvēloties nodarbību un piesakoties tai (arī sājā gadījumā pirmais apmeklējums ir BEZ MAKSAS).
  3. Ja esi jau ar CrossFit pieredzi, vari droši izlaist pirmos 2 punktus un pieteikšanās kalendārā reģistrēties CrossFit vai Open Gym nodarbībai.

Cenas

PieteiktiesPieejamie CrossFit nodarbību veidi:

CrossFit Basics (60 min) domājot par mūsu jaunajiem biedriem, esam izveidojuši speciālu nodarbību programmu, kā ietvaros, padziļināti tiek pasniegts sarežģītāko elementu tehniskais izpildījums, kā arī, pastiprinātā uzraudzībā, apgūtie elementi pielietoti pie mēreni augstas intensitātes. Rekomendējams aizvadīt vismaz 10 CrossFit Basics nodarbības, pirms uzsākt tradicionālos CrossFit grupu treniņus. Šo nodarbību, kā atkārtojuma ciklu, var izmantot arī biedri, kas pēc ilgāka pārtraukuma, atsāk apmeklēt mūsu sporta zāli.

CrossFit (60 min)– klasiskā CrossFit nodarbība, dalībniekiem, kas izgājuši apmācības kursu. Stundu gara nodarbība, kas veidota, kombinējot 3 elementus – svarcelšanu, ķermeņa svara kustības un izturības uzdevumus. Klasiski, nodarbības uzbūve sastāv no iesildīšanās daļas, spēka vai iemaņu attīstīšanas daļas un augstākas intensitātes noslēdzošā uzdevuma, kas var variēt no ļoti īsa, līdz pat 20 minūšu garam kompleksam. Visi uzdevumi ir pielāgojami atšķirīgai fiziskajai sagatavotībai, atvieglojot sarežģītākos vingrinājumus un pakāpeniski progresējot to izpildē.

Mobility specializācijas nodarbība (60 min) – šī nodarbība radīta, lai palīdzētu uzlabot ķermeņa lokanību un mobilitāti, kas ikdienas treniņu režīmā lieliski pārnesās precīzu un drošu kustību mehānikā. Mobility vingrinājumu programma lieti noderēs arī kā muskuļu atjaunojoša aktivitāte, pēc darbīgas treniņu nedēļas.

Skill & Drills (papildus attīstība) - 4 nodarbību cikls (1 nodarbība nedēļā), specifisku vingrinājumu apgūšanai. Ja Tev sagādā grūtības kāds specifisks vingrinājums, bet ar ierastajās nodarbībās veltīto laiku nepietiek, lai pilnvērtīgi to attīstītu – esam radījuši īpašu nodarbību tieši Tev. Nodarbība ilgs 45-60 minūtes, kuru laikā, izmantojot atbilstošas progresijas, centīsimies pilnveidot Tavu tehnisko izpildījumu un veidot izpratni par konkrētās kustības atslēgas punktiem. Katru mēnesi fokusēsimies uz citu vingrinājumu. Ciklam jāpiesakās mēneša sākumā.

Privātie treniņi - nodarbības, kuru ietvaros ar Jums individuāli strādā treneris, atbilstoši Jūsu vēlmēm un mērķiem, sastādot specializētu programmu un kontrolējot tās izpildi. Privātie treniņi ir lielisks veids kā optimizēt nodarbību tieši Jūsu vajadzībām un sasniegt uzstādīto mērķi vēl ātrāk.

Privātie treniņi īpaši rekomendējami:
1) ja ilgāku laika periodu neesi nodarbojies ar sportu;
2) ja gatavojies sacensībām vai nodarbojies ar augstu sasniegumu sportu;
3) ja atgūsties pēc traumas.


Arī pašiem mazākajiem sportot gribētājiem esam izstrādājuši īpašu programmu, kas DROŠĀ un interesantā veidā ļaus uzlabot vispārējo fizisko attīstību. Bērnu un Jauniešu nodarbības iespējams apmeklēt jau no 4 gadu vecuma.