Bērni un Jaunieši

Kids
Vispārēji attīstošas funkcionālās nodarbības bērnu un jauniešu grupām. Fokusējamies uz maksimāli drošu un pārbaudītu treniņu metožu pielietojumu, lai sniegtu jaunajiem censoņiem maksimāli labākos apstākļus ilgtermiņa izaugsmei.
Šo nodarbību galvenā tendence ir iekšējās muskulatūras nostiprināšana, koordinācijas attīstīšana, drošu kustību pamatu apguve daudzveidīgā un interesantā treniņu procesā. Aktivitātes noris sertificētu un pieredzējušu treneru pavadībā.
Nodarbības rekomendējam apmeklēt ikvienam jaunajam sportot gribētājam, kā arī topošajiem sportistiem, kā papildus attīstošu aktivitāti sporta spēļu treniņiem.

Grupu iedalījums: 
Bērni (3-4 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, ievērojami vienkāršotā veidā (nodarbības ilgums 30 min).
Bērni (5-6 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē (nodarbības ilgums 40 min).
Bērni (7-9 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, kā arī stabilitātes, koordinācijas un iekšējās muskulatūras nostiprināšanas pamati (nodarbības ilgums 45 min).
Jaunieši (10-12 gadus veci) – nodarbību pamatā ir stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati un kontrolēti mainīgas intensitātes uzdevumi (nodarbības ilgums 50-60 min).
Jaunieši (13-17 gadus veci) – nodarbību pamatā ir stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati, kontrolēti, pakāpeniski spēka attīstīšanas un mainīgas intensitātes uzdevumi (nodarbības ilgums 60 min).


Pirmā nodarbība BEZ MAKSAS (izvēlieties kalendārā sev ērtāko nodarbību laiku un atnāciet izmēģināt)!

Cenas

Pieteikties (nodarbību kalendārs)

Kontakti jautājumiem:
3-9 gadus veciem bērniem – 26777313 (vai 26163463)
10-17 gadus veciem bērniem – 26534546 (vai 26163463)Bērnu sadaļas treneri:

kids coach

Aija Druvkalne
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas bakalaura grāds sportā
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izglītības un sporta darba speciālista kvalifikācija
Pieredze darbā 3-9 gadus veciem bērniem


crossfit coach

Ansis Šulmanis
“C” kategorijas trenera sertifikāts
CrossFit Level 1 Trainer Certificate
CrossFit Judges Certificate
Pieredze darbā ar jauniešiem un jauniešu sporta komandām