Bērnu un jauniešu nodarbību grafiks (no septembra)!

Vēl pagaidām bērnu un jauniešu nodarbības norisinās vasaras režīmā, bet, jau no septembra, atgriežamies aktīvajā ritmā.
Atgādinām, ka pirmā nodarbība mazajam censonim būs bez maksas, lai, pirms uzsāktu apmeklēt treniņus, varētu novērtēt pie mums notiekošo.

Grupiņu iedalījums paliek nemainīgs:
Bērni (3-4 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, ievērojami vienkāršotā veidā (nodarbības ilgums 30-40 min).

Bērni (5-6 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē (nodarbības ilgums ~40 min).

Bērni (7-9 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, kā arī stabilitātes, koordinācijas un iekšējās muskulatūras nostiprināšanas pamati (nodarbības ilgums 40-60 min).

Jaunieši (10-12 gadus veci) – nodarbību pamatā ir stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati un kontrolēti mainīgas intensitātes uzdevumi (nodarbības ilgums 50-60 min).

Jaunieši (13-17 gadus veci) – nodarbību pamatā ir stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati, kontrolēti, pakāpeniski spēka attīstīšanas un mainīgas intensitātes uzdevumi (nodarbības ilgums 60 min).

Cenas:
10 apmeklējumu abonements iegādājams par 60 eur, bet viens apmeklējums – 10 eur.

Vairāk info: http://www.crossfitridzene.lv/berni-un-jauniesi/