Blogs | Kas ir “CrossFit Games OPEN” un kādēļ tajā piedalīties?

Jau kopš 2007. gada ik gadu notiek CrossFit Games, kur planētas labākie atlēti noskaidro gada labāko jeb The Fittest on Earth. Tā kā oficiālo CrossFit zāļu jeb box skaits pasaulē šogad ir pārsniedzis 14 000, neoficiālās zāles un cilvēki, kuri darbojas individuāli, ir vēl vairāk, tad, lai noteiktu labākos, ir jārīko atlases konkurss.
Tas norisinās trīs kārtās – OPEN, REGIONALS un GAMES.

Pirmajā kārtā jeb OPEN ir iespējams piedalīties jebkuram cilvēkam pasaulē, jebkādā sagatavotības līmenī. Lielākā daļa OPEN dalībnieku zina, ka viņiem “nespīd” tikt pat tuvu REGIONALS. Precīzāk – šogad to mēģinās vairāk nekā pusmiljons atlētu 18 reģionos 19 kategorijās – 9 sieviešu, 9 vīriešu un vienā jauktajā jeb komandu.

Kā notiek OPEN?
Tie ir 5 dažādi uzdevumi (WOD) 5 nedēļas pēc kārtas. Pirmais  no tiem – 22. februārī. Katrs uzdevums tiks izsludināts ceturtdienā, to izpildīt un iesniegt būs laiks līdz nākamajai pirmdienai.
Atlēti tiek dalīti 19 dažādās klasēs – komandas, sievietes un vīrieši, kā arī katram dzimumam atsevišķas klases pēc vecumiem (14-15, 16-17, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59 un 60+). Turklāt katrai klasei ir arī atvieglinātā uzdevumu versija (SCALED), lai nodrošinātu, ka piedalīties var tiešām visi.
Pēc tam rezultātus var salīdzināt gan vienas CrossFit zāles ietvaros, valsts un  reģiona ietvaros, pasaules mērogā, gan arī starp savas profesijas pārstāvjiem – skolotājiem, militārpersonām, ugunsdzēsējiem, mediķiem, tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem, studentiem u.c.

Kā piedalīties OPEN?
Ej uz games.crossfit.com un piesakies jau šodien! Pierunā savus draugus/biedrus – tā ir lieliska iespēja salīdzināt sevi ne tikai zāles ietvaros, bet arī plašākā mērogā un, katru gadu piedaloties, redzēt savu izaugsmi.
Savu iknedēļas WOD varēsi nofilmēt un ievietot pie rezultātiem pats vai oficiālajā CrossFit zālē to var pieņemt arī tiesnesis.
Vienkārši!

Kāpēc piedalīties OPEN?
Tu vari salīdzināt sevi uz pasaules fona. Un tikai pasaki, ka Tevi tas nemaz nemaz neinteresē?!
Tas ir pasaulē lielākais CrossFit notikums, visi tur piedalās, nedomājot par to, vai tiks uz REGIONALS vai paliks desmittūkstošajā vietā.
Un nav svarīgi, ka neuzskati sevi par atlētu – tici mums – ja tikai atlēti piedalītos, nebūtu nemaz tik interesanti. Tieši šī sacensība ar Tev līdzīgajiem visā pasaulē – biroja darbiniekiem, mammām, tētiem, skolēniem u.c. – ir tā pasākuma esence.
Protams, kāds aizbrauc uz REGIONALS un arī uz GAMES, bet tie lai ir savā kategorijā, Tev ir sava kategorija un Tu vari pārbaudīt sevi šogad, atgriezties nākamgad un pārbaudīt vēlreiz.
Uztver to kā lielisku pasākumu un iespēju pārbaudīt savu progresu!
Ik gadu visā pasaulē tieši OPEN ir reize, kad tiek uzstādīts kāds jauns personīgais rekords vai pirmo reizi tiek izdarīta kāda jauna kustība –pirmā pievilkšanās, pirmais T2B, DU vai pirmais Muscle up. Tas ir tas īpašais brīdis, kad cilvēks sasniedz to, ar ko pirms tam bija cīnījies un tas notiek atbalstītāju priekšā – Tavu biedru, kuriem Tu esi tā brīža varonis! … jo daudzi nemaz nesadūšojas pieteikties.

 

Tāpēc paņem aiz rokas un pierunā vēl kādu no savas zāles (lai drošāk) un piedalieties! Kaut vai pārējie to nedara.

Lai viņi šogad paliek ēnā, pieļaujam, ka nākamgad paši būs jau blakus un sacentīsies!

P.S. Mēs, CrossFit Rīdzene, katru sestdienu, kamēr norisināsies OPEN, piedāvāsim iespēju visiem izmēģināt attiecīgo uzdevumu sestdienu nodarbībās. Tie, kas būs pieteikušies oficiāli, šo uzdevumu, tiesneša pavadībā, pildīs pirms vai pēc nodarbības, lai rezultāts tiktu oficiāli ieskaitīts. Ja esi pieteicies, padod ziņu trenerim vai rakstot uz mūsu Facebook profilu.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone