Blogs|Kādēļ man būtu jāpiedalās “Battle of Riga” kvalifikācijā?

Jau vairākas nedēļas Tu redzi, ka ir izsludinātas ikgadējās Battle Of Riga sacensības, kas norisināsies Ķīpsalā, turklāt šogad atgriežamies izstādē “Atpūta un Sports”, kas nozīmē gan lielāku ažiotāžu, gan vairāk skatītājus.
Līdz šim šīs sacensības neesi uztvēris kā kaut ko Tev paredzētu un neesi apsvēris startēt pat kvalifikācijā. Iespējams jau esi nolēmis, ka tas nav Tev, iespējams, domā, ka finālā Tev nav cerību tikt.
Ja esi no CrossFit Rīdzene, tad iespējams esi startējis otrājās labākajās sacensībās Latvijā – CFR Ziemassvētku kausā, ja nē – esi daudz ko palaidis garām, jo tie kas piedalījās, guva lielisku pieredzi, neskatoties uz iegūto vietu kopvērtējumā. Vai tad ne? Un ir iespēja šo sacensību garu vēlreiz izbaudīt – kaut piedaloties tikai kvalifikācijā.
Šajā rakstā apkopojām 6 iemeslus, kāpēc Tev vajadzētu izmēģināt spēkus Battle Of Riga 2018 kvalifikācijā. 

Neklātienes sacensības.
Tev ir iespēja pārbaudīt savus spēkus ar citiem atlētiem, kaut pārējiem no savas zāles. Foršā ceļā, ar video, ar tiesnesi, godīgs rezultāts un vieta, labs atskaites punkts. Nākamgad jau būsi spēcīgāks un varēsi salīdzināt, kuru esi apsteidzis. Vai tieši otrādi – kurš apsteidzis Tevi.

Komandas gars.
Šis sporta veids ir individuāls, taču pat caur šo individualitāti var sajust komandas garu, biedru atbalstu, uzmundrinājumu. Tās ir patīkamas un fizioloģiski nepieciešamas sajūtas. Izbaudi atmosfēru ar rezultātu salīdzināšanu, ikdienas komunikāciju zālē, pacilāto garastāvokli, čupošanos. Tas ir veselīgi!

Tas ir aizraujoši.
…kā jebkuras sacensības. Jā, neklātienē, bet Tu joprojām cīnies, domā taktiku, izlem dienu, kurā pildīsi uzdevumu, īpaši piedomā pie sagatavošanās, labāk paēd, vairāk paguli, mazāk strādā. Jauna pieredze vienmēr ir aizraujoša.

Tu esi tam gatavs.
Tu varbūt neesi domājies par sacensībām, bet īstenībā esi tām gatavs. Un atkal – kamēr neesi pamēģinājis, Tu nezini kurā vietā esi. Uzstādi to kā atskaites punktu nākamajam gadam. Un Tevī iekšā snauž atlēts, mēs zinām! Un Tu vari pārsteigt pats sevi!

Tu esi piemērs.
Zini, cik daudzi domā tāpat kā Tu? Visi pārējie! Sadūšojies un būsi viņiem kā piemērs, pavilksi viņus arī līdzi. Ja ne šogad, tad nākamgad. Tev nav jābūt stiprākajam, lai būtu BOR atlētu saimē, Tev ir tikai jāsaņemas. Pierunā arī savu tuvāko treniņu biedru un uztaisiet savas minisacensības.

Tas Tevi padarīs labāku.
Nē, Tu divu nedēļu laikā neuztrenēsies, bet Tu vari kritiskāk novērtēt savas vājās vietas, pie kurām piestrādāt turpmāk. Tas var likt Tev izvērtēt, kāda ir Tava ikdiena – stress, miegs, uzturs, treniņi un kaut ko mainīt uz labo pusi. Un tas Tevi padarīs ne tikai labāku CrossFit, bet arī ikdienā.

Met latvieša kautrību pie malas un kārtējo reizi nepaliec malā, tas būs aizraujoši! Izaicini sevi, izaicini savus draugus un biedrus! Zālē Tev noteikti atradīsies domubiedri. Un treneri Tevi atbalstīs un dos padomu. Jebkurš treneris jebkurā zālē vēlas, lai viņa trenējamie piedalās šādās sacensībās un atbalstīs Tevi kā vien iespējams. Izdari to šodien, šis ir tas gadījums, kad vari lēkt un domāt vēlāk, jo nekas slikts ar Tevi neatgadīsies. Ar garantiju!

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone