CrossFit Games OPEN 2020! Kas tas ir un kā tas norisināsies?

Reģistrācija uz 2020. gada CrossFit Games OPEN  jau rit pilnā sparā! Piesakies arī TU!!!

Kas ir CrossFit Games OPEN? https://games.crossfit.com/announcement/11759/open

Pirmkārt, īsi par CrossFit Games. Tās ir prestižākās ikgadējās (sākot ar 2007. gadu) CrossFit sacensības pasaulē, kuru mērķis ir noskaidrot vislabāko CrossFit atlētu – dažādās sieviešu, vīriešu un komandu kategorijās. Lai gan pašās spēlēs piedalās tikai 1% no labākajiem CrossFit atlētiem visā pasaulē, iespēja izbaudīt sacensību gaisotni CrossFit Games kvalifikācijas procesā ir katram.

OPEN ir domāts ikvienam! Nav nozīmes cik ilgi nodarbojies ar CrossFit. Ja vēlies sevi pārbaudīt, varbūt iemācīties kaut ko jaunu, un piedalīties globāla mēroga fitnesa festivālā, kas ilgs piecu nedēļu garumā, tad Tev ir jāpiesaka dalība CrossFit Games OPEN!

Un nav svarīgi, ka neuzskati sevi par atlētu – tici mums – ja tikai atlēti piedalītos, nebūtu nemaz tik interesanti. Tieši šī sacensība ar Tev līdzīgajiem visā pasaulē – biroja darbiniekiem, mammām, tētiem, skolēniem u.c. – ir tā pasākuma esence.

Uztver to kā lielisku pasākumu un iespēju pārbaudīt savu progresu!

Ik gadu visā pasaulē tieši OPEN ir reize, kad tiek uzstādīts kāds jauns personīgais rekords vai pirmo reizi tiek izdarīta kāda jauna kustība – pirmā pievilkšanās, pirmais T2B, DU vai pirmais Muscle up. Tas ir tas īpašais brīdis, kad cilvēks sasniedz to, ar ko pirms tam bija cīnījies un tas notiek atbalstītāju priekšā – Tavu biedru, kuriem Tu esi tā brīža varonis! … jo daudzi nemaz nesadūšojas pieteikties.

Tas sākas 10. oktobrī, ar šī gada pirmo – 20.1 uzdevumu. Šis pasākums ir tiešām paredzēts jebkuram, kas nodarbojas ar CrossFit. Kopš OPEN pirmsākumiem, tas ir pierādījis, ka šīs 5 nedēļas dalībniekiem palīdz atrast jaunas sava fitnesa spēju virsotnes, nodrošina jautras un emocijām bagātas nedēļas nogales, un tās vieno CrossFit kopienu kā nekas cits. Pie tam, katras nedēļas uzdevumus (20.1, 20.2, utt.) CrossFit Rīdzene nodrošinās izpildei VISIEM biedriem, kā daļu no nedēļas programmas tik un tā. Līdz ar to, kāpēc gan nemesties šajā pieredzē kā pienākas un līdz galam?!

Kā jau iepriekš minēts, OPEN sākas 10.oktobrī, līdz ar 20.1 uzdevuma paziņošanu. Tālāk, tiem, kas piedalās un ir reģistrējušies, būs laiks līdz pirmdienas vakaram, lai izpildītu uzdevumu, cik vien veiksmīgi tas iespējams. Tad tas jāpublicē CrossFit spēļu mājaslapā (sīkākas detaļas par pareizu rezultātu reģistrāciju u.c. svarīgām OPEN niansēm sekos). Sekojošā otrdienā sākas nākamā uzdevuma paziņojuma gaidīšana, kas atkal pēc Latvijas laika būs naktī no ceturtdienas uz piektdienu. Mūsu zālē, kolektīvā iknedēļas uzdevuma izpilde notiks katru sestdienas rītu.

OPEN nedēļās sestdienas grafiks tiks sadalīts 2 grupiņās:
10:00 startēs klaiskā sestdienu grupa, kas sastāvēs no ierastajiem “nācējiem”, kuri nav OFICIĀLI piereģistrējušies OPEN. Šajā grupiņā mēs pildīsim aktuālo OPEN uzdevumu, bet bez tiesnešiem un pielāgojot uzdevumus vidējam grupas sagatavotības līmenim (iespējasms, daļā no uzdevumiem nāksies atkāpties no patiesajiem izziņotajiem vingrinājumiem).
11:00 viss notiks pa īstam – piedalīties varēs TIKAI OFICIĀLI REĢISTRĒTIE dalībnieki – būs tiesneši, īstie uzdevumi un pilns vingrinājumu spektrs!!!

Kas jādara, lai reģistrētu dalību 2020. gada CrossFit Games OPEN? https://open.crossfit.com/ te ir viss “step by step”:

  1. Jāizveido profils CrossFit Games mājaslapā;
  2. Jāpiereģistrē sava dalība CrossFit Games OPEN (reģistrējoties, neaizmirsi izvēlēties savu zāli – CrossFit Ridzene);
  3. Jāuzraksta savs vārds Rīdzenes telpās (otrajā zālē) uz mazās zāles tāfeles, zem #InTheOpen;
  4. Jāstāsta par savas dalības veiksmīgu pieteikšanu citiem, kas to nav izdarījuši,  jāstudē iepriekšējo gadu OPEN uzdevumu, stratēģijas kā tiem “uzbrukt” un jāpaziņo ģimenei un draugiem, ka jūsu uzmanība 5 nedēļas no 10. oktobra tiks veltīta CrossFit kā vēl nekad.

Trupinājums sekos…

P.S. ja rodas jautājumi, droši “noķer” kādu no treneriem un izprašņā!