“CrossFit OPEN” CF Rīdzenē – 2. daļa!

CrossFit OPEN sākas jau pēc divām dienām (21. Februāris – oficiālā pirmā WOD izziņošana)! Līdz ar to “CrossFit Rīdzene” telpās, piecas nedēļas pēc kārtas, katru sestdienu, vismaz divas stundas, no plkst. 10:00 līdz 12:00, tiek veltīts laiks un visa mūsu kopienas uzmanība šī gada OPEN uzdevumu pildīšanai. Mēs sākam jau šo sestdien (23.02, grupa 10:00-12:00)!!! Ja neesi vēl pieteicies OPEN, tad zini, ka varēsi to izdarīt līdz pirmā uzdevuma rezultāta nodošanas termiņam (25. februāris), taču vēlams pieteikties jau pirms sestdienas, jeb pirms uzdevuma pildīšanas brīža, jo tiem, kas būs oficiāli pieteikušies, tiks piešķirti tiesneši un nelielas privilēģijas katras sestdienas sesijās.

Lieki atgādināt, cik OPEN ir nozīmīgs brīdis CrossFit pasaulē – šeit mēs redzēsim uz ko esam spējīgi, kādas rezerves vēl nekad neesam likuši lietā, tādēļ sportiskā gaisotnē pavadīsim sestdienas rītus ar saviem draugiem un atbalstīsim viens otru ceļā uz labākajiem rezultātiem!

Tuvāko piecu nedēļu sestdienu grupas norisināsies ilgāk nekā parasti, jo OPEN uzdevumu izpilde notiks vairākos cēlienos, taču struktūra pamatā paliks līdzīga – treneris nodarbības sākumā paskaidros darba kārtību, tiks veikta pildāmā uzdevuma cēlienu sadale, tālāk iesildīšanās un pienācīga sagatavošanās uzdevumam, tad jau STARTS! Tie, kas tajā laikā nedarbojas paši, varēs palīdzēt ar tiesāšanas darbiem.

Kā pieņemts OPEN, dalībnieku rezultātus fiksē un reģistrē sertificēts CrossFit OPEN tiesnesis un rezultātus apstiprina attiecīgās zāles atbildīgā persona. Par CrossFit OPEN tiesnesi var kļūt jebkurš, kam nav žēl 10$ un pāris stundas sava laika. Pieminēšu, ka mums ir ļoti vajadzīgi tiesneši un gribētos iedrošināt, katru, kas piedalās OPEN nokārtot CrossFit Games Open Judges Course. Lieliski ir redzēt dalībniekus, kas piedalās paši, kā arī prot un ir spējīgi oficiāli tiesāt. No personīgās pieredzes varam garantēt, ka šāda iesaiste nodrošina jautrību un spēcīgu emociju dozu vienai nedēļas nogalei un sekojošai nedēļai uz visiem 200%!

Jāpiemin, ka “Judges Course” ir lieliska iespēja īstam CrossFit entuziastam papildināt savas zināšanas par mūsu sporta standartiem sacensību līmenī, kā arī apgūtais ļauj ievērot svarīgas nianses savos ikdienas treniņos.

Uz tikšanos jau sestdien! Ja rodas kādas neskaidrības par tiesnešu sertifikātu vai pietikšanos OPEN – jautājiet jebkuram no treneriem zālē!