CrossFit

crossfit coach
CrossFit ir pieredzējušu speciālistu veidota programma, pēc definīcijas – mainīgs, individuāli pielāgojamas intensitātes, funkcionāls treniņš. Dēļ savas daudzveidības un visaptverošo elementu pielietošanas programmēšanā, tas jau paspējis gūt lielu atzinību visā pasaulē, izvirzot funkcionālo treniņu kā šībrīža fitnesa jomas līderi.
CrossFit, lielākoties, balstās uz 3 elementu (izturības treniņš; svarcelšanas vingrinājumi un to pakāpeniskas progresijas; vingrinājumi ar sava ķermeņa svaru) apvienošanu, kvalitatīvā un pielāgojami intensīvā grupas nodarbībā, sertificētu treneru pavadībā.
Nodarbības ilgums parasti nepārsniedz stundu, kas atzīts par optimālo laiku kvalitatīvam treniņam. Pateicoties šai programmai, Jūs sevi spēsiet sagatavot ne tikai neparedzamām dzīves situācijām, vispārēji attīstot savu ķermeni, bet, iespējams, arī izmainīsiet izpratni par savām funkcionālajām spējām.
Dziļi CrossFit būtībā iesakņojies komūnas princips, kas treniņu norises vietu padara par, ne tikai sporta zāli, kur progresēt fiziskajā sagatavotībā, bet arī veidot draudzīgas un savstarpēji pozitīvas attiecības. Tieši šie faktori CrossFit padara par dzīvesveidu, kas apvieno gan sportistus – profesionāļus, gan iesācējus, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai nacionalitātes.

Nodarbības paredzētas ikvienam, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes un sagatavotības līmeņa. Integrēties treniņu procesā palīdz īpaši sagatavota apmācības programma, kur akcentējam pakāpenisku slodzes palielināšanu, kā arī tehniskā izpildījuma kontroli.

Mēs, CrossFit Rīdzene, personāls, fokusējamies uz DROŠU un PAKĀPENISKU attīstību, kā arī maksimālu KONTROLI, lai Jūsu iegūtā pieredze būtu VESELĪGA un patīkama.

Ar ko sākt?  


Arī pašiem mazākajiem sportot gribētājiem esam izstrādājuši īpašu programmu, kas DROŠĀ un interesantā veidā ļaus uzlabot vispārējo fizisko attīstību. Bērnu un Jauniešu nodarbības iespējams apmeklēt jau no 4 gadu vecuma.