Kādēļ piedalīties Ziemassvētku Kausā?

Ir pagājis gads, atmiņas nedaudz izbalējušas un droši vien 2017. gada Ziemassvētku kauss ir nedaudz piemirsies. Bet … vai tas nozīmē, kas tas bija slikts?
Nē, taču! Varētu teikt, ka otras labāk organizētākās CrossFit sacensības Latvijā aiz Battle Of Riga. Rīkotāji jau ir vieni un tie paši, tikai vēriens un dalībnieki atšķiras. Un šoreiz kā dalībnieks var būt jebkurš CrossFit Rīdzene biedrs – esošais vai bijušais – ir vajadzīga tikai vēlme. Vairāk informācijas šeit: http://www.crossfitridzene.lv/piesakies-ziemassvetku-kauss-2018-crossfit-ridzene-biedru-un-draugu-scensibas/ bet tālāk nedaudz par to, kāpēc piedalīties šajās un arī citās – līdzīgās sacensībās!

Kam ir domātas sacensības?

Tāpat kā pērn, arī šogad jau tiek plānoti uzvarētāji, droši, ka kāds būtu pat gatavs likt likmes, bet, vai sacensības ir tikai priekš uzvarētājiem? Vai Bolta karjeras zenītā viņš skrēja olimpiādē viens pats, vai Šūmahers trasē brauca viens un vai Džordans viens pats mētāja pa grozu skatītāju pilnas zāles priekšā? Vai tas kādam būtu interesanti?

Vai šie paši čempioni būtu labākie, ja sākumā nebūtu vienkārši džeki, kas uz ielas mētā pa grozu, spēlē futbolu pagalmā, skrien masu sacensībās? Čempioni un garā stipri cilvēki izaug no vēlmes vienkārši nedaudz paspēlēties un sacensties.

Sacensības ir nepieciešamas jebkurā līmenī, lai arī citiem parādītu, ka jebkurš var pārvarēt sevi un stresu, saņemt drosmi startēt pat, ja paliek pēdējā vietā – nenožēlot, bet lepojoties ar faktu vien, ka esi piedalījies, atšķirībā no daudziem citiem. Malā stāvēt un līdzi just arī ir svarīgi, bet tikai apņēmīgākie saņemas piedalīties.

Rīdzenes kauss

Mēs, CrossFit Rīdzene kolektīvs, izveidojām šādu sacensību formātu, lai jebkuram dotu iespēju pārkāpt sev un piedalīties, sākotnēji nedomājot par uzvaru, bet sacensību gaitā izbaudot to atmosfēru, būšanu kopā ar citiem atlētiem un mazos mikromačus starp 15. un 16. vietu, kuri var būt aizraujošāki par pjedestāla cīņām, un svarīgāki pašiem dalībniekiem nekā iegūtā vieta, jo tas, ka esi saņēmies vien piedalītes jau cels Tavu pašapziņu ne tikai Tavās, bet arī citu acīs.

Sacensības tiks organizētas visaugstākajā līmenī – ar numurētām vietām, laicīgu rezultātu atjaunošanu internetā, dalībnieku izsaukšanu, sacensību vadītāju un (protams) atbalstītājiem!

Pieredze

Jā, mēs saprotam, ka Tev var būt ļoti grūti pieņemt šo lēmumu, jo bieži mēs skatāmies no  “ko par to teiks citi” puses. Ko gan vispār citi var teikt?

Citi paliek malā un tas vien jau ir Tavs pārākums, bet vispār – Rīdzenē taču ir tāda atmosfēra, ka mēs viens otru atbalstām un neviens par Tevi nesmiesies. Tikai apskaudīs, bet arī tā – pozitīvi, jo pats nesaņēmās … vismaz šogad.

Pat, ja esi sācis trenēties tikai nesen, arī Tev ir domātas šīs sacensības, jo pirmie uzdevumi būs vieglāki, visiem izpildāmi, un Tu varēsi lieliski salīdzināt, kur būsi pēc gada. Tava apņēmība gada garumā nākt uz treniņiem būs atmaksājusies, un Tu būsi progresējis, ko varēsi izmērīt šajās sacensībās.

Piedalīšanās

Zini, kā ir? Ja Tev ir lielas šaubas, bailes vai pārdomas – labāk vienkārši lēkt. Kā ar izpletni, jo būs neaizmirstams piedzīvojums, tikai vajag to mazo solīti. Tāpēc nedomā un piesakies, tad jau vairs atpakaļceļa nebūs

P.S. varbūt Tev palīdzēs arī pagājušā gada ieraksts par šo pašu tēmu: http://www.crossfitridzene.lv/blogs-kadel-piedalities-sacensibas-cfr-z-svetku-kauss/