Nāc un atbalsti savējos “Ziemassvētku Kausā 2017″

Jau sestdien,16. decembrī, sākot no plks. 10:00 – 16:00, CrossFit Rīdzene telpās (Valentīna ielā 16, k-1), norisināsies ikgadējās zāles biedru sacensības “Ziemassvētku KAUSS 2017″. 
Šogad sacensības būs ļoti īpašas! Krietni audzis dalībnieku skaits (50) un organizatoriskās lietas tiks demonstrēts pavisam citā līmenī.  Pasākumu vadīs Latvijas CrossFit runasvīru ikona RICH, kas piedos vajadzīgo asumiņu atbilstošai atmosfērai. Tāpat organizatori sola parūpēties par īpašām emocijām katram atlētam un skatītājam – sajūta būšot līdzīga kā Baltijas lielākajās sacensībās “Battle of Riga”!
Sportisti, dienas laikā, sacentīsies 5 uzdevumos – pirmajos 2 piedalīsies visi, bet ar katru nākamo dalībnieku skaits samazināsies, atbilstoši rezultātiem. Ne tikai kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausiem, bet katra WOD spēcīgākajam sportistam tiks specbalvas no mūsu atbalstītājiem – TRUFIT, GARMIN, NOCCO un REEBOK.

Esiet laipni lūgti apmeklēt sacensības, atbalstot savējos cīņā par kausu, kā arī izbaudot sportisko azartu.

Ja tomēr nevariet ierasties, sekojiet līdz “live” translācijām mūsu FACEBOOK profilā vai arī rezultātu tabulai šeit: http://wodbattles.net/tournaments/10

Sacensību dalībnieku sastāvs:
crossfit ziemassvetku kauss

Sacensību grafiks:
grafiks_bilde

P.S. Atcerieties arī, ka vakarā, sākot no 20:00, organizējās groziņu vakars – “CrossFit Rīdzene EGLĪTE”.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone