Nedēļas intervija: Edgars Kāpostiņš

Turpinot iknedēļas eksperess intervijas ar mūsu biedriem, kā nākamo izjautāsim vienmēr pozitīvo, smaidīgo un izpalīdzīgo uzgunsdzēsēju Edgaru Kāpostiņu.

Kas Tevi piespieda atnākt uz pirmo CrossFit treniņu?
Mani uzrunāja tā ideja, ka tas ir kaut kas jauns un nebijis. Man par CrossFit pastāstīja draugs, tā arī viss sākās. Meklēju iespēju patrenēties un atradu „CrossFit Rīdzene” čaļus, kuri bija sākuši ieviest šo kultūru Latvijā.
Man iepatikās viņu attieksme un pieeja treniņu laikā. Tā arī viss nostiprinājās un vēl šobrīd turpinu trenēties. 

Kāpēc šis sporta veids Tev liekas tik unikāls?
Šis sporta veids mani piesaista ar to, ka katrs treniņš ir jauns izaicinājums. Es apgūstu tehniku un progresēju vingrinājumos, kam iepriekš nebiju pievērsis pat uzmanību. 

Kā BOX`ā iegūto izdodas un vai izdodas likt lietā ikdienā?
Šie treniņi, viennozīmīgi, palīdz manā darbā. Esmu ugunsdzēsējs, mana darba specifika ir mainīgi darba apstākļi, vienmēr ir jābūt gatavam uz kaut ko nebijušu. CrossFit treniņu bāze mani lieliski sagatavo visiem veicamajiem uzdevumiem formastērpā.

Kādi ir Tavi ilgtermiņa mērķi, nodarbojoties ar CrossFit?
Es gribētu nostartēt kādās sacensībās. Līdz tam vēlos uzlabot savu fiziso sagatavotību, jo esmu redzējis CrossFit sacensības un zinu, ka ir ko pielikt! 

Tavs iecienītākais vingrinājums?
HAA, tas ir labs jautājums! Mani iecienītākie vingrinājumi būs tie ar kuriem netieku galā šobrīd. Tie būtu „double unders”, „hand stand push ups”, „muscle ups”…īsāk sakot, man tādu ir DAUDZ :)

Kādēļ Tu ieteiktu apmeklēt CrossFit Rīdzene?
Pirmkārt, jau tikai vien tādēļ, ka treneri ir super-atsaucīgi un gatavi iemācīt visu, kas saistīts ar CrossFit.
Protams, arī visi, kas darbojas izveidojušies kā liela komūna un ir tikai priecīgi redzēt jaunus trenēties gribošus biedrus. CrossFit zālē ir tāda sajūta kā būtu mājās, tieši tādēļ ir grūti iziet no zāles pēc treniņa. Vienmēr gribās vēl mazliet palikt un padarboties, bet jāsaprot, ka visu jau vienā dienā neapgūsi.

 

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone