#OPEN2020 jau šonedēļ! NENOKAVĒ!

CrossFit OPEN sākas jau pēc divām dienām (10. oktobris – oficiālā pirmā WOD izziņošana)!
Līdz ar to “CrossFit Rīdzene” telpās, piecas nedēļas pēc kārtas, katru sestdienu, vismaz divas stundas, no plkst. 10:00 līdz 12:00, tiek veltīts laiks un visa mūsu kopienas uzmanība šī gada OPEN uzdevumu pildīšanai.

OPEN nedēļās sestdienas grafiks tiks sadalīts 2 grupiņās:
10:00 startēs klaiskā sestdienu grupa, kas sastāvēs no ierastajiem “nācējiem”, kuri nav OFICIĀLI piereģistrējušies OPEN. Šajā grupiņā mēs pildīsim aktuālo OPEN uzdevumu, bet bez tiesnešiem un pielāgojot uzdevumus vidējam grupas sagatavotības līmenim (iespējasms, daļā no uzdevumiem nāksies atkāpties no patiesajiem izziņotajiem vingrinājumiem).
11:00 viss notiks pa īstam – piedalīties varēs TIKAI OFICIĀLI REĢISTRĒTIE dalībnieki – būs tiesneši, īstie uzdevumi un pilns vingrinājumu spektrs!!!

Ja neesi vēl pieteicies OPEN, tad zini, ka varēsi to izdarīt līdz pirmā uzdevuma rezultāta nodošanas termiņam (14. oktobrim), taču vēlams pieteikties jau pirms sestdienas, jeb pirms uzdevuma pildīšanas brīža, jo tiem, kas būs oficiāli pieteikušies, tiks piešķirti tiesneši un nelielas privilēģijas katras sestdienas sesijās: https://open.crossfit.com/

Lieki atgādināt, cik OPEN ir nozīmīgs brīdis CrossFit pasaulē – šeit mēs redzēsim uz ko esam spējīgi, kādas rezerves vēl nekad neesam likuši lietā, tādēļ sportiskā gaisotnē pavadīsim sestdienas rītus ar saviem draugiem un atbalstīsim viens otru ceļā uz labākajiem rezultātiem!

Kā pieņemts OPEN, dalībnieku rezultātus fiksē un reģistrē sertificēts CrossFit OPEN tiesnesis un rezultātus apstiprina attiecīgās zāles atbildīgā persona. Par CrossFit OPEN tiesnesi var kļūt jebkurš, kam nav žēl 10$ un pāris stundas sava laika. Pieminēšu, ka mums ir ļoti vajadzīgi tiesneši un gribētos iedrošināt, katru, kas piedalās OPEN nokārtot CrossFit Games Open Judges Course. Lieliski ir redzēt dalībniekus, kas piedalās paši, kā arī prot un ir spējīgi oficiāli tiesāt. No personīgās pieredzes varam garantēt, ka šāda iesaiste nodrošina jautrību un spēcīgu emociju dozu vienai nedēļas nogalei un sekojošai nedēļai uz visiem 200%!

Jāpiemin, ka “Judges Course” ir lieliska iespēja īstam CrossFit entuziastam papildināt savas zināšanas par mūsu sporta standartiem sacensību līmenī, kā arī apgūtais ļauj ievērot svarīgas nianses savos ikdienas treniņos.

Uz tikšanos jau sestdien! Ja rodas kādas neskaidrības par tiesnešu sertifikātu vai pietikšanos OPEN – jautājiet jebkuram no treneriem zālē!