Piesakies – “Ziemassvētku KAUSS 2018″! CrossFit Rīdzene biedru un draugu sacensības!

“Ziemassvētku KAUSS” ir ikgadējās “CrossFit Rīdzene” biedru (bijušo, esošo un viņu draugu) sacensības.
Droši vien, liela daļa atceras pagājušā gada pasākumu, kur kādu drusciņu no ĪSTAS sacensību sajūtas sanāca izbaudīt aptuveni 50 mūsu biedriem, kā arī viņu līdzjutējiem.

Šeit neliels video ieskats no 2017.:


Mūsu galvenais mērķis ir censties sagādāt īpašus, adrenalīna pilnus mirkļus savējiem arī šogad!

Sacensības notiks 2 kategorijās – VĪRIEŠU un SIEVIEŠU, aicinot ņemt dalību JEBKURAM biedram, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes vai fiziskās sagatavotības līmeņa. JĀ, TIEŠI TĀ, NAV KO ANALIZĒT – VAJAG TIKAI GRIBĒT!

Pagājušā gada sacensības, kurās pirmo reizi izmantojām šo jauno organizatorisko konceptu, bija lielisks pierādījums, ka piedalīties tiešām var ikviens. Arī tie, kas savas CrossFit gaitas uzsākuši tikai pavisam nesen. Tā būs lieliska pieredze, lai novērtētu savu fizisko kondīciju, mestu jaunus izaicinājumus vai vienkārši izbaudītu motivējošo CrossFit sacensību atmosfēru un atbalstu no apkārtējiem.

NORISE:
Tātad – sacensību uzbūve arī šogad tiks veidota ar progresējošu līkni. Pirmajos 2 sacensību uzdevumos, dodot iespēju parādīt savu varēšanu jebkuram, tiks iekļauti vienkāršāki un visiem izpildāmi vingrinājumi. Ar katru nākamo uzdevumu, pēc sasniegtajiem rezultātiem, atsijāsies sliktāko rādītāju īpašnieki, kā arī paaugstināsies sarežģītības pakāpe.
Kā iepriekš minēts, šis koncepts dos iespēju piedalīties JEBKURAM un izbaudīt sacensību atmosfēru, turklāt, labākie sportisti, kas pārvarēs visus uzdevumus, finālā varēs sacensties jau augsta sarežģītības līmeņa vingrinājumos.

Tā kā vēlamies Jums sagādāt neaizmirstamu pieredzi un šo pasākumu uzturēt augstā līmenī (sportistu izsaukšana pa mikrofonu; pasākuma vadītājs; gaismu efekti; mūzika; īsta reģistrācijas sistēma ar “livescore” funkciju; vērtīgas balvas katra uzdevuma labākajiem; kopvērtējuma apbalvojumi; piemiņas veltes ikvienam; uzkodu galds atlētu zonā), pieteikšanās arī būs par dalības maksu (15eur).
Tas uzliek kaut nelielu atbildību Jums ierasties un mums rēķināties, ka Jūs ieradīsieties :)

Garantētais sacensību uzdevumu skaits – 2
Maksimālais sacensību uzdevumu skaits – 5

Norises laiks: 15. decembris (~9:00 – ~18:00)

KĀ PIETEIKTIES?
Reģistrācija iespējama tikai un vienīgi CAUR ŠO LINKU (ja Jums vēl nav, tad jāizveido profils mūsu zāles reģistrācijas sistēmā): https://clients.mindbodyonline.com/asp/main_enroll.asp?fl=true&tabID=8

Pieteikšanās DEADLINE – 10.decembris!!!
Tā kā sacensībām atvēlēts limitēts laiks, arī DALĪBNIEKU SKAITS IR LIMITĒTS – LABĀK PIESAKIES ĀTRĀK UN NENOGULI!

LĪDZJŪTĒJI:
Dalībnieki, protams, var ielūgt savu atbalstītāju brigādi, lai pasākums sagādā vēl neaizmirstamākas emocijas. Arī tie, kas nepiedalās, protams, ir laipni lūgti skatītāju rindās.

P.S. Sacensības paredzētas mūsu zāles biedriem un viņu draugiem.
P.P.S. Pēc sacensībām, kā ierasts, vakara daļā paredzēts “CrossFit Rīdzene” Ziemassvētku pasākums – a.k.a “Eglīte”