Pieteikšanās “VASARAS NOMETNEI 2018″ ir sākusies!

“CrossFit Rīdzene” ikgadējā VASARAS NOMETNE norisināsies no 27.-29. jūlijam (piektdienas rīts, ~10:00 līdz svētdienas pievakare, ~19:00), Saldus novadā, Nīgrandes pagastā, Kalnos (177km no Rīgas).
Lūgums neatlikt vietu rezervāciju uz vēlāku laiku, jo dalībnieku skaits būs ierobežots, kā arī plānojot aktivitātes, to vēlētos zināt precīzu ne vēlāk kā mēnesi pirms pasākuma norises.Tie, kas jau bijuši Kalnos (kādā no iepriekšējām mūsu nometnēm), zina par īpašo atmosfēru, kas valda šo pāris dienu laikā, radot iespēju at-iet no straujā ikdienas ritma, izbaudīt Latvijas lauku mazo senatnības piesitienu, svaigu gaisu un daudz, daudz aktivitātes, iekļaujot kā nodarbības sporta zālē (arī ar svaru inventāru), tā arī brīvdabas treniņus un piedzīvojumu meklēšanu vietējās apkārtnes teritorijā. Vakaros, protams, saliedēšanās sanākšanas kultūras nama senatnīgajā kino-zālē.Ciemā atrodošās ēkas – viesnīca, kurā apmetīsimies, kā arī sporta zāle un stadions celti padomju laikā, un ņemot vērā šo faktu, lieliski saglabājušies. Tieši šis faktors, mūsuprāt, nometnei, gadu no gada, piešķir īpašu noskaņu un ļauj izrauties no ikdienas rutīnas lielpilsētā. “CrossFit Rīdzene” rezervējusi visu pieejamo kompleksu nometnes vajadzībām – tas nozīmē, ka viesnīcā atradīsies tikai un vienīgi nometnes dalībnieki.

Nometnes cenā iekļauts:
1) 2 naktis viesnīcā – viesnīcas numuriņa sastāvā ir 2x divvietīgas vai trīsvietīgas istabiņas ar gultasveļu, dušu, WC (kopēja visam viesnīcas stāvam).
2) 7 ēdienreizes.
3) ~8 sportiskās aktivitātes, kas iekļaus:
4) +šādi tādi pārsteiguma elementi!

Nometnes cena – 150 EUR
*Rezervācijas maksa (maksājumu iespējams veikt tikai elektroniski) – 50 EUR
**Atlikušais maksājums, līdz 30.06.2018. (klātienē, zālē) – 100 EUR

Pieteikties nometnei iespējams tikai elektroniski: https://clients.mindbodyonline.com/classic/ws?studioid=173820&stype=-8&sTG=33&sVT=61&sView=day&sLoc=0

PIETEIKŠANĀS BŪS PIEEJAMA TIKAI LĪDZ TIKS SASNIEGT IEROBEŽOTAIS VIETU SKAITS.

Sīkāka informācija sekos, tuvojoties pasākuma datumam.

P.S. Šādi mums gāja pirms gada:

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone