Rīdzene Fitness

tt

Rīdzene Fitness sadaļa sevī ietver trīs veidu nodarbības – bodyART, Joga un TRX. Šīs grupu nodarbības noris sertificētas un pieredzējušas treneres pavadībā, ļaujot izbaudīt pilnvērtīgu ķermeņa un gara attīstīšanas spektru.


 

bodyART

bodyART nodarbība ir veidota tā, lai no tās ikviens interesents gūtu prieku un harmoniju.  Šajā nodarbībā ir iekļauti spēka, ārstnieciskie un jogas vingrojumi. Treniņā var iekļaut izturības daļu vai pat visas stundas garumā veidot tikai aktīvu treniņu. Nodarbību iesāk ar sevis apzināšanos caur ķermeni un elpu.
bodyART nodarbībā tiek pielietota centrālā elpošana – tā ir elpošana ar balsenes palīdzību, tādējādi ir vieglāk noturēt pozas vismaz 30 sekundes un „ieiet” tajās vēl dziļāk,  ļaut ķermenim atvērties vēl vairāk un pastiepties vēl augstāk.
Šī nodarbība balstās uz Iņ un Jaņ polaritātes principu – ieelpa-izelpa, atvēršanās-aizvēršanās, augšā-lejā u.c.
Šis treniņš patiks tiem, kuru mērķis nav izlādēties, bet gan gūt pilnvērtīgu un kontrolētu slodzi, kā arī veidot staltu stāju, stipru un lokanu ķermeni.
Visi bodyART vingrojumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas. Vairākās pozās/vingrinājumos nepieciešams attīstīt līdzsvara izjūtu, līdz ar to vēršot pastiprinātu uzmanību uz ķermeņa centru. Tā rezultātā, caur apzinātu kustību kontroli, tiek sasniegts augstāks koordinācijas līmenis abās smadzeņu puslodēs, kā arī apzināta elpa vingrinājumu laikā nodrošina ķermeņa relaksāciju nodarbībā.


 

Joga

Savās jogas nodarbībās trenere apvieno divus veidus –  Hatha jogu un Vinjasa jogu. Tiek kombinētas gan statiskas, gan arī  dinamiskas pozas. Dinamiku jogas pozām jeb asanām piešķir elpa. Ieelpojot un izelpojot mainot ķermeņa pozu, mēs ļaujam dzīvības enerģijai plūst. Enerģijai jābūt kustībā, pastāvīgi nodrošinot mūsu iekšējās pasaules mijiedarbību ar ārējo pasauli, dažādu informatīvo procesu norisi gan fiziskā, gan psihoemocionālā līmenī. Vienkārši sakot, statiskās pozas nepieciešamas, lai sazemētos un gūtu stabilitāti, dinamiskās – lai dabūtu plūdumu un harmoniju sevī.
Nodarbības noslēgums tiek veltīts meditācijai ar mērķi gūt maksimālo labumu no nodarbības laikā veiktajiem vingrinājumiem. Ķermenis caur kustību, elpu, iekšējo orgānu masāžu ir guvis neskaitāmus impulsus, ir aktivizēta arī nervu sistēmu (CNS un PNS) darbība, kā rezultātā mūsu orgānu sistēmas saņem signālus darbībai, tostarp, attīrošiem procesiem utt. Meditācija visupirms ir atrašanās miera pozā, parasti guļus stāvoklī (Savasana), kuras laikā tiek atjaunota dziļa, vienmērīga elpa, tiek atslābināti muskuļi, notiek apzināta sava ķermeņa apsekošana – vērojam, vai kādā locītavā vai ķermeņa daļā jūtams sasprindzinājums, atkal ar elpas un domu palīdzību aktivizējam savu spēju kontrolēt ķermeni un atslābināt to.
Meditācijas noslēgumā izmanto relaksējošā Koshi zvanu skaņas. Nereti klusums, īpaši trauksmainiem cilvēkiem, var izraisīt spriedzi, tāpēc skaņa (arī mūzika, piemēram, mantras) tiek izmantotas “domu piesaistei”. Meditācijas laikā mēģinām apzināti sasniegt klātesamības stāvokli šeit un tagad, bez domām par pagātni un nākotni. Šie ir tie retie brīži, kad mūsu ķermenis ir pateicīgs –  visas mūsu domas pieder viņam.


 

TRX

Šis ir piekares sistēmas treniņš, kurā kā galvenais slodzes elements tiek izmantots katra cilvēka ķermeņa svars.
Ar šo treniņu mēs varam attīstīt muskuļu spēku, lokanību, izturību, līdzsvaru, stabilitāti un nodarbināt dziļo muskulatūru. Uzlabojas locītavu stabilitāte un mobilitāte, kā arī stāja.
TRX sistēma piemērota gan iesācējiem, gan profesionāliem sportotājiem un guvusi lielu atsaucību fitnesa pasaulē.


 

Cenas

Pieteikties


 

Rīdzene Fitness trenere:

 

joga bodyART trx
Laura Timoško

bodyART (Level 1, Contact, Stretch, Pure, Dynamic, Flow) Certificates
deepWORK Certificate
TRX Certificate
NTC Certificate

Vairāk par Lauru lasi: http://madadele.lv/


Bez Rīdzene Fintess grupu nodarbībām, piedāvājam apmeklēt arī CrossFit sadaļu.
Arī pašiem mazākajiem sportot gribētājiem esam izstrādājuši īpašu programmu, kas DROŠĀ un interesantā veidā ļaus uzlabot vispārējo fizisko attīstību. Bērnu un Jauniešu nodarbības iespējams apmeklēt jau no 4 gadu vecuma.