Sākusies jaunā sezona bērnu un jauniešu funkcionālajām nodarbībām!

Sākot no 2. septembra, bērnu un jauniešu vispārēji attīstošās nodarbības norisināsies pēc atjauninātā grafika.

Atgādinām, ka savās nodarbībās fokusējamies uz maksimāli drošu un pārbaudītu treniņu metožu pielietojumu, lai sniegtu jaunajiem censoņiem labākos apstākļus ilgtermiņa izaugsmei.
Šo nodarbību galvenā tendence ir iekšējās muskulatūras nostiprināšana, koordinācijas attīstīšana, drošu kustību pamatu apguve daudzveidīgā un interesantā treniņu procesā. Aktivitātes noris sertificētu un pieredzējušu treneru pavadībā.
Nodarbības rekomendējam apmeklēt ikvienam jaunajam sportot gribētājam, kā arī topošajiem sportistiem, kā papildus attīstošu aktivitāti sporta spēļu treniņiem.

Grupu iedalījums: 
Bērni (3-5 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē (ilgums 45 min).
Bērni (6-8 gadus veci) – nodarbību pamatā ir attīstošas un interesi raisošas spēles sportiskā gaisotnē, kā arī stabilitātes, koordinācijas un iekšējās muskulatūras nostiprināšanas pamati (ilgums 50 min).

Jaunieši (9-12 gadus veci) – nodarbību pamatā ir stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati un kontrolēti mainīgas intensitātes uzdevumi (ilgums 50-60 min).
Jaunieši (13-17 gadus veci) – nodarbību pamatā ir stabilitātes, koordinācijas, iekšējās muskulatūras attīstīšana, kā arī pareizu kustību apguves pamati, kontrolēti, pakāpeniski spēka attīstīšanas un mainīgas intensitātes uzdevumi (ilgums 60 min).

Pirmā nodarbība  – BEZ MAKSAS.
Izvēlieties sev ērtāko nodarbības laiku un atnāciet izmēģināt! Šādā gadījumā nav nepieciešams pierakstīties reģistrācijas sistēmā.

Abonementu cenas un veidi:
10 apmeklējumu abonements – 60 EUR (jāizlieto 3 mēnešu laikā)
5 apmeklējumu abonements – 35 EUR (jāizlieto 2 mēnešu laikā)

Kontakti jautājumiem un saziņai:
3-8 gadus veciem bērniem: trenere Aija – 26777313 (vai administrācija – 26163463)
9-17 gadus veciem jauniešiem: treneris Ansis – 26534546 (vai administrācija – 26163463)
info@crossfitridzene.lv