Vai CROSSFIT ir labākais treniņu veids?

Vai CROSSFIT ir labākais treniņu veids?
Provokatīvs jautājums. Vai atbildams? -Nu, nē, taču!

Kā var vispār apgalvot par kaut ko, ka tas ir labākais, nezinot, kas ir jautātājs? Kam labākais – mājsaimniecei, programmētājam, karjeru beigušam sportistam, vectētiņam?
Kā vienmēr, ja kāds apgalvo par sevi, ka ir labākais, tā būs pašreklāma jeb paša spalvu spodrināšana.

Precīzāka atbilde būtu, ka katram labākais ir tas treniņu veids, kuru viņš izbauda no visas sirds. Nevis izlasīja vai dzirdēja, ka kādai slavenībai tas strādā, nevis redzēja spilgtu reklāmu, bet atnāca, pamēģināja un saprata – jā, šis man ļoti patīk.
Kādu labumu dos, tā dēvētais “labākais treniņu veids pasaulē”, ja dziļi sirdī to ienīsti? Izaicinājumu sev? Sevis pārvarēšanu? Rezultātus?
Drīzāk, nē, ja kaut ko ienīsti, visticamāk tas rada Tev stresu un pretestību, ilgtermiņā nekas labs nebūs. Tāpēc novēlam Tev atrast treniņus, kas tiešām aizrauj, liek uz tiem nākt ar prieku, nevis domāt attaisnojumus.
Un, lai gan mēs mīlam CrossFit, mēs labi saprotam un apzināmies, ka citam patīk tikai darboties ārā, citam peldēt, citam dejot un citam cīņas. Tas ir pilnīgi loģiski, jo mēs esam tik dažādi un tikpat dažādas arī ir mūsu vēlmes.

Mēs gribam atgādināt par to, kas CrossFit treniņus padara tik ļoti aizraujošus, kas ir tas, kas liek miljoniem cilvēku pasaulē krist un celties par tiem, atgriežoties vēl un vēl:

  • CrossFit nodarbina visas muskuļu grupas, iekļauj elementus no visiem fitnesa veidiem –  izturību veicinošos, svarcelšanu, vingrošanu (ķermeņa svara kustības). Attīstība ir vispārēja, nevis vienpusēja.
  • Nekad nav garlaicīgi – treniņi reti atkārtojas un Tu pat nezināsi, kāds treniņš ir paredzēts noteiktā dienā. Kā mazs pārsteigums katru dienu!
  • Treneris trenē, nevis dod komandas – nāk klāt un palīdz individuāli. Tu nevis kusties kā sanāk, bet Tev palīdz kustēties labāk.
  • Tas ir grupas treniņš, bet trenera klātbūtne to padara līdzīgu individuālajiem treniņiem.
  • Ne tikai treniņi ir mainīgi, bet arī Tu visu laiku tiec izaicināts attīstīties.
  • Neatsverami – zālē valdošais gars, proti, ka visi ir vienādi. Nav ne dalījums pēc stipruma, vecuma, pieredzes, dzimuma, tautības, ādas krāsas. Visi ir vienādi ar vienādām tiesībām. Vismaz pie mums – CrossFit Rīdzene!
  • CrossFit ir visiem. No izbijušiem profesionāliem sportistiem un armijniekiem, līdz grūtniecēm 9. mēnesī. Un, jā, visi strādā kopā. Vismaz pie mums – CrossFit Rīdzene!
  • CrossFit ir drošs. Treneru galvenais fokuss ir pareizas vingrinājumu izpildes tehnikas ievērošana. Mums patīk, ka klienti iemācās kustēties labāk un dara to droši, ka klienti paliek spēcīgāki un veselāki, nevis iegūst traumas. Vismaz pie mums – CrossFit Rīdzene!

Ja neesi pamēģinājis, Tev nevar būt viedoklis. Pat, ja esi pamēģinājis CrossFit citur, tas nav visur vienāds, atnāc un paskaties, kā mēs to darām!
Atnāc un izmēģini – katru trešdienu bezmaksas izmēģinājuma nodarbībās, plkst. 20:00.
Tev vajag tikai vēlmi! …būtu labi, ja līdzi paņemtu apavus :)