Veselība!

Nekas nav svarīgāks par Tavu veselību. Un mēs to zinām un respektējam.
Bieži vien pat vairāk nekā Tu pats.
Veselība ir svarīgāka par vēlmi katru dienu būt labākajam. Ne tikai rezultāts uz tāfeles liecina par Tavu progresu, bet arī Tava pašsajūta.
Veselība ir svarīgāka par vēlmi pacelt lielu svaru. Tev ir jābūt labai tehnikai, stabilitātei un nostiprinātām locītavām, lai Tu varētu arī celt pēc 10, 20 un 50 gadiem. Vai esi domājis kā kustēsies arī tad?
Veselība ir svarīgāka par Tavu “nepārvaramo” vēlmi pēc saldumiem, picas un eklēriem. Un nē, Tu nevari pārtrenēt sliktu diētu. Nemāni sevi. Slaidums nav vienīgais veselības rādītājs.
Veselība ir svarīgāka par vienmēr paspēšanu visur. Jā, ir forši justies kā supercilvēkam jo esi norāvis darbā 9h bez pusdienām, paspēji uz treniņu, pēc tā neatsildoties aizskrēji uz pasākumu, aizgāji gulēt vēlu un pietika tikai ar 4h miega. Kad Tevi piebeigs miega trūkums stress, hroniska nepaēšana un garāmejoša pieeja treniņiem?
Veselība bieži vien ir svarīgāka nekā obligāts treniņa apmeklējums. Ja Tu jūties nekā, kā spēki būtu izsīkuši – varbūt paņem vienu – divas dienas pauzi, pasēdi mierīgi mājās, palasi grāmatu un kārtīgi izgulies, jo varbūt tiešām Tev ir spēki izsīkuši un treniņš šo stāvokli tikai pasliktinās?
Veselība ir svarīgāka nekā Tavs darbs. Tu skrien, rauj, atstājot visu savu resursu darbā, kas Tev tik ļoti rūp. Bet ja Tev kaut kas notiks – vai darbam rūpēsi Tu vai Tavu aizstājēju atradīs ātri?
Veselība ir viena lieta uz pasaules ko nevar nopirkt, pat pasaules bagātākie cilvēki mirst jauni, cieš no dažādām kaitēm un nevar pilnvērtīgi izbaudīt sava darba augļus.

Centies domāt ilgtermiņā, nevis šodienai vai citiem!