Ziemassvētku KAUSS 2019 – PIESAKI DALĪBU!

“Ziemassvētku KAUSS” ir ikgadējās “CrossFit Rīdzene” biedru un tuvo draugu (bijušo, esošo) sacensības!!!

Jau 5 gadus, tuvojoties Ziemassvētku laikam, savai “CrossFit” saimei cenšamies dāvināt iespēju piedzīvot ĪSTAS sacensību sajūtas! Lieliskākais šajā projektā ir tas, ka, atšķirībā no jebkurām citām sacensībām, pilnvērtīgi piedalīties var  neatkarīgi no konkrētā brīža fiziskās kondīcijas vai iepriekšējās pieredzes. Kā tas var būt? – lasi tālāk un uzzini!!!

14. decembris, “CrossFit Rīdzene” telpās – “Ziemassvētku KAUSS 2019″. Neaizmirstama pieredze un kopības sajūta garantēta!

Kategorijas – VĪRIEŠI un SIEVIETES.
Sacensību uzbūve būs ar progresējošu līkni -> pirmajos 2 (visiem garantētajos) sacensību uzdevumos iespēja parādīt savu varēšanu ir jebkuram (tiks iekļauti vienkārši un visiem izpildāmi vingrinājumi, mēreni svari un sarežģītība). Ar katru nākamo uzdevumu, pēc sasniegtajiem rezultātiem, atlasīsies labāko rezultātu īpašnieki, kas kvalificēsies nākamajām kārtām, kur pakāpeniski paaugstināsies sarežģītības pakāpe.
Kā iepriekš minēts, šis koncepts dod iespēju piedalīties JEBKURAM un izbaudīt sacensību atmosfēru, turklāt, labākie sportisti, kas pārvarēs visus uzdevumus, finālā varēs sacensties jau augsta sarežģītības līmeņa vingrinājumos.

Tā kā vēlamies Jums sagādāt neaizmirstamu pieredzi un šo pasākumu uzturēt augstā līmenī (sportistu izsaukšana pa mikrofonu; pasākuma vadītājs; gaismu efekti; mūzika; īsta reģistrācijas sistēma ar “livescore” funkciju; kopvērtējuma apbalvojumi; piemiņas veltes ikvienam dalībniekam; uzkodu galds atlētu zonā), pieteikšanās būs par dalības maksu – 20EUR.
Veiksim nopietnus plānošanas darbus un dalības maksa arī kalpos, lai uzliktu kaut nelielu atbildību Jums ierasties un mums rēķināties, ka Jūs ieradīsieties :)

Garantētais sacensību uzdevumu skaits – 2
Maksimālais sacensību uzdevumu skaits – 5

Norises laiks: 14. decembris, sestdiena (~9:00 – ~18:00)
Norises vieta: CrossFit Rīdzene

KĀ PIETEIKTIES?
Reģistrācija iespējama tikai un vienīgi CAUR MŪSU NODARBĪBU REĢISTRĀCIJAS SISTĒMU, līdzīgi kā piesakoties nodarbībām -> MĀJAS LAPĀ SPIED UZ “PIETEIKTIES” (vai izmanto mūsu aplikāciju) -> REĢISTRĀCIJAS SISTĒMĀ ATROD SADAĻU “EVENTS” -> PIESAKIES!
*kad esi pieteicies, noteikti uzspied going mūsu oficiālajam facebook eventam  “Ziemassvētku Kauss 2019″ – tur tiks publicēta vērtīga informācija sacensīu dalībniekiem.

Pieteikšanās DEADLINE – 30. novembris!!!
Tā kā sacensībām atvēlēts limitēts laiks, arī DALĪBNIEKU SKAITS VAR TIKT LIMITĒTS – LABĀK PIESAKIES ĀTRĀK UN ESI DROŠS PAR SAVU VIETU!

LĪDZJŪTĒJI
Dalībnieki, protams, var ielūgt savu atbalstītāju komandu, lai pasākums sagādā vēl neaizmirstamākas emocijas. Arī tie, kas nepiedalās, protams, ir laipni lūgti skatītāju rindās.

VAKARA DAĻA – “Eglīte”
Pēc sacensībām, kā ierasts, vakara daļā paredzēts “CrossFit Rīdzene” Ziemassvētku pasākums – a.k.a “Eglīte”. Groziņu vakars un sacensību dienas apspriešana. Aptuvenais sākums – 20:00.